Стіл-трансформер для подорожей

Прихильники туризму чудово знають, наскільки важливий комфорт в процесі подорожей. Навіть прийом їжі на природі хочеться провести максимально цивілізованих умовах, поставивши тарілку на звичну стільницю і сівши на стілець. Але далеко не завжди потрібну меблі можна помістити в багажник автомобіля, так як вона займає досить багато місця. Ця проблема була вирішена з появою унікального столу-трансформера для подорожей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інноваційний столик для пікніка важить не більше 12 кг В складеному стані він поміщається в невеликий чохол і зручно вкладається в автомобіль. Коли конструкція трансформується, перед користувачем постає повноцінний просторий стіл і 4 складних стільця, прикріплених до стільниці. Кришка столу і сидіння виконані з дерева, а ніжки — з міцного і легкого металу. Виглядає це дуже елегантно і стильно. Плюс до всього, в конструкції передбачено отвір для пляжної парасольки.

В Європі такі складні туристичні столики успішно продаються по 120-150 доларів за одиницю. При цьому сказати їх з Китаю можна всього за 20-30 доларів. Можна не сумніватися, що така продукція буде користуватися високим попитом у російського споживача і на її продажах реально побудувати дуже прибутковий бізнес.

Share your thoughts