Стіл “два в одному”

Проектування і виробництво меблів для малогабаритного житла вважається сьогодні дуже перспективним бізнес-починанням. Величезна кількість людей на планеті проживає в невеликих квартирах і кімнатах, в яких дуже важлива функціональність кожного предмета. Це зрозумів і талановитий німецький дизайнер Даніель Лісс. Його геніальний винахід допомагає з максимальним комфортом організувати мініатюрне житловий простір і не відчувати дискомфорт.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Стіл під назвою Table for Two відноситься до категорії меблів-трансформера. Стільниця чудово підходить для приготування і вживання їжі, а при необхідності її можна оперативно перетворити в письмовий стіл відразу на дві людини.

Трансформується обідній столик перетворюється в подобу шкільної парти. У конструкції є спеціальні перегородки, які можна підняти, відгородившись таким чином від сидить навпроти. Така модель чудово підходить для дітей шкільного віку, яким потрібно одночасно робити уроки і не відволікатися, і для студентів. Зонування робочого місця — одна з найважливіших функцій Table for Two. Це дає психологічний комфорт і дозволяє усамітнитися при необхідності.

Стіл-трансформер для маленьких квартир відмінно продається в Європі. В Росії продукт поки не отримав популярності, але це прекрасна новина для підприємців-початківців. Адже для більшості наших співвітчизників питання економії простору і комфорту залишається одним із найбільш актуальних, і продукція Table for Two або її аналоги неодмінно будуть користуватися попитом.

Share your thoughts