Стартап для кар’єристів: інноваційні ідеї, іноземні бізнес ідеї

Три роки тому в США був створений сервіс Everwise, що поставив своїм завданням стати майданчиком для знайомства потенційних наставників і тих, хто потребує професійної допомоги та підтримки. В числі учнів виявилися не тільки молоді, талановиті підприємці, а й спортивні тренери, науковці, прагнуть досягти значного успіху в кар’єрі у великих компаніях. Зараз в компанії, що має офіси в Нью-Йорку і Сан-Франциско, розвитком унікальної платформи соціального навчання зайняті вже 80 співробітників. Вони об’єднують спільноту величезного числа наставників у понад 170 галузях життя у 70 країнах світу з їхніми підопічними. Постійними клієнтами наставників Everwise зараз є більше 250 найбільших компаній, серед яких Gilead, Visa, Microsoft і T-Mobile, знаходять величезну вигоду в даному виді соціального навчання своїх співробітників.

Зазначимо, кількість учнів у наставників Everwise стрімко зростає.

На сьогоднішній день компанією Everwise розроблена розширена модель навчання. Якщо на перших порах наставництво передбачала всебічну допомогу провідних фахівців великих компаній, включаючи навіть їхні поради, які фільми дивитися підопічним і які книги читати, то зараз навчання вийшло на новий рівень.

Розроблена розширена модель навчання, яка включає в себе три рівня наставництва. Клієнт Everwise оплачує ці послуги в середньому в розмірі $150 в місяць. Крім цього охочі можуть підключити до основного пакету програми навчання різні програмні модулі, які стоять $10-40 в рік. Також навчаються можуть бути підключені до так званого менеджеру набутого досвіду, який виступає в ролі особистого тренера для побудови кар’єри студента. Оплату за навчання можуть покласти на себе і компанії, в яких служить навчається працівник.

Таким чином, компанія Everwise, перетворилася в «інтегровану платформу для розвитку талантів». У жовтні нинішнього року вона отримала вже другий транш — $16 млн інвестицій. Інвестори розглядають свій проект як серйозний стартап, що займається професійним просуванням по кар’єрних сходах. Засновники Everwise планують, що нові інвестиції сприятимуть виведенню бізнесу на світовий рівень.

Поділіться своєю думкою