Стартап для допомоги пенсіонерам у підробці

На теренах Англії активно розвивається Інтернет-ресурс, який покликаний допомогти людям пенсійного віку отримати непоганий підробіток за допомогою знань і умінь, якими вони володіють. Проект під назвою The Amazings являє собою мережеву майданчик, в рамках якої організовуються своєрідні курси від пенсіонерів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зареєструватися на сайті може кожен бажаючий, що відноситься до пенсійної вікової категорії. Ресурс дозволяє проводити групові заняття у форматі онлайн, воркшопи та індивідуальні консультації з самим різноманітним тематикам. Заповзятливі й активні пенсіонери з задоволенням розповідають про все на світі — від створення домашньої косметики, методів сушіння волосся до виготовлення меблів, в’язання, вишивання, кулінарії і т. д.

Всі користувачі, які проводять уроки, отримують на них оплату, яка варіюється в діапазоні від 10 до 25 фунтів в залежності від складності тематики, тривалості занять і т. д. При цьому в руки самих пенсіонерів потрапляє набагато менша сума — 30% від заробітку утримується власниками ресурсу і спрямовується на подальше фінансування і розвиток проекту.

Звичайно, англійська податкова політика більше схожий на грабіж старичків, хоча бажаючих стати корисними для суспільства і трохи підзаробити від цього не стає менше. Можна не сумніватися, що в Росії з нашої гуманної за європейськими мірками системою оподаткування подібний сайт буде користуватися величезним успіхом у сучасних бабусь і дедулек, які явно здатні навчити молоде покоління чогось важливого, потрібного і цікавого.

Share your thoughts