Стаціонарний бинокуляр

Швидше за все, кожен хоча б раз у житті бачив біноклі-телескопи, призначені для детального огляду місцевості. Встановлюють бінокуляри, як правило, на міських височинах. Сьогодні можна зустріти як безкоштовні, так і платні варіанти цієї техніки. Закупивши лупи і здаючи їх в оренду всім бажаючим, можна отримати стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бінокуляри діляться на звичайні моделі та моделі, обладнані купюроприймачами. Перші коштують дешевше, але вимагаю наявності поруч з ними оператора, який буде збирати гроші.

Подібні телескопи встановлені в 70 країнах світу повсюдно, але Росії в цьому списку, на жаль, поки немає. А адже на теренах нашої держави є стільки цікавих і незвичних місць, для яких бінокуляри стали б справжньою знахідкою! До того ж, як показує практика, подібні послуги користуються популярністю у корінних жителів населених пунктів не менше, ніж у туристів. Тому, встановивши прийнятну плату за користування бінокуляром, можна бути впевненим, що апаратура ніколи не буде простоювати.

Вартість самої оптимальної моделі стаціонарного бінокуляра встановилася на рівні 300 000 рублів. Термін окупності залежить від вдалості місця розташування обладнання, тому поставтеся до підбору місця дислокації дуже уважно. Імовірно, атракціон має приносити своєму власникові не менше 50 000 рублів на місяць, тобто стартові вкладення повинні будуть повернутися вже через 6 місяців.

Share your thoughts