Спортзал у стилі відеоігор

Унікальний стартап запустила знаменита компанія Sega — розробник популярних відеоігор. Креативщики, які перебувають на службі у ігрового магната, придумали і втілили в життя інноваційний проект — вони створили спортивний зал за мотивами комп’ютерної гри Sonic Forces.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Любителям комп’ютерних ігор добре відомий цей персонаж, стрімко долає перешкоди, високо підстрибує і по ходу руху збирає кільця. Так ось в одному із спортивних залів була створена свого роду локація — смуга перешкод, максимально точно імітує шлях, який проходить Соник. Тут можна знайти і знамениті зелені горби, і острівці, і віражі, і шипи, і навіть обручі. Першими спробувати новинку змогли професійні паркурщики, які залишилися в захваті від побаченого і випробуваного.

Якщо ви володієте креативним мисленням, створити такий бізнес в Росії для вас буде нескладно. Цілком можна спорудити тематичні спортмайданчики з локаціями за мотивами інших відеоігор, наприклад Mario, Minecraft або Counter-Strike. Все залежить тільки від фантазії починаючого підприємця і розмірів стартового капіталу.

Можна не сумніватися, що подібні зали будуть залучати не тільки завзятих геймерів, які хочуть переміститися з віртуального світу в реальність, але й інших людей абсолютно різного віку.

Share your thoughts