Спортивний центр з оригінальною концепцією

На жаль, фітнес для дітей у нас не так поширений, як у західних державах. Причина, швидше за все, в тому, що в нашій країні записати дитину на фітнес можливо тільки в великих спортклубах. Дитячі фітнес-центри є, здебільшого, у великих містах — до периферії, напевно, вважають, що такі заняття дітям ні до чого. І дуже даремно! Європейці давно довели, що фітнес — один з кращих способів привчання хлопчаків та дівчат до спорту з раннього дитинства. Спортивний спосіб життя буквально з дитинства уберігає від багатьох захворювань у старшому віці.

Американська підприємниця Келлі Соренсон усвідомила важливість фітнесу для дитячого організму ще 20 років тому. Тоді вона відкрила свій перший спортивний центр, в який запрошувалися дітки для занять оздоровчою гімнастикою, йогою і танцями. Її послуги виявилися вкрай затребуваними, але далеко не всі батьки могли вибрати час, щоб протягом робочого дня водити своє чадо на фітнес. Тоді підприємлива жінка вирішила поміняти концепцію свого бізнесу і стала пропонувати нову послугу — фітнес з виїздом.

Сьогодні Келлі Соренсон має вже цілу мережу фітнес-центрів під назвою Power Tots. Головна особливість їх полягає в тому, що співробітники спортклубу самостійно виїжджають на тренування, організовуючи групові заняття фітнесом в дитячих садах, школах та інших місцях, де зазвичай збирається велика кількість діток.

Освітніх організацій, бажаючих співпрацювати з Power Tots, сьогодні дуже багато. Тренувальний процес вкрай захоплюючий — заняття побудовані в ігровій формі, тому діти не просто зміцнюють своє здоров’я, але і отримують величезний заряд позитиву від спортивних уроків. В даний час йде активна розробка франшизи Power Tots.

Поділіться своєю думкою