Спортивна перукарня

Практика показує, що сучасні чоловіки з великим небажанням відвідують перукарні та салони краси. Найчастіше їх пригнічує сама обстановка таких закладів — у звичайній салонної атмосфері представники прекрасної статі відчувають себе некомфортно. Але варто підлаштувати сервіс під потреби цієї цільової аудиторії, як відчуття чоловіків кардинально змінюються. Це своїм прикладом довів молодий англійський бізнесмен Гордон Логан, який відкрив незвичайні спортивні перукарні.

Містер Логан провів власне дослідження і виявив моменти, які не влаштовують чоловіків у звичайних перукарнях. Після збору статистики підприємець-початківець приступив до активних дій: він відкрив цирульню під назвою Sport Clips, з якої прибрав все зайве і привніс в неї елементи спорт-барів. Тепер чоловіки приходять в ці салони не тільки для того, щоб поправити зачіску, але й щоб поспілкуватися з однодумцями, подивитися спортивні канали, обговорити матчі улюблених команд. І все це можна робити, сидячи в перукарському кріслі.

Ідея виявилася дуже крутий. Сьогодні Гордон Логан продає франшизи свого проекту із завидною регулярністю. Можна не сумніватися, що аналогічний заклад буде користуватися популярністю у наших співвітчизників. Головне — продумати все до дрібниць і зробити грамотну рекламну кампанію.

Поділіться своєю думкою