Спорт-слінг

Класичні слінги (особливі для перенесення немовлят), по суті, являють собою ніщо інше, як шматок матерії, за який продавці примудряються виручати чималі гроші. Асортимент слінгів в торгових точках величезний, але виробники продовжують удосконалюватися, пропонуючи цільової аудиторії нові, більш функціональні моделі. Так, нещодавно на ринку з’явився унікальний у своєму роді спорт-слінг, який дозволяє молодим мамам займатися фітнесом і проводити час з дитиною.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій слінгу під назвою Smiling Sling дозволяє маляті грати роль своєрідного спортивного снаряда — тіло дитини стає на час заняття вантажем і важелем. Smiling Sling оснащений еластичними лямками, для розтягування яких потрібно зробити зусилля. Тобто в момент тренування не тільки налагоджується гармонійний контакт між мамою і немовлям, які дивляться один на одного, але і йде зайва вага, поліпшується координація рухів, так і просто піднімається настрій.

Спортивний слінг оцінюється в 130 доларів. Зарубіжні представниці прекрасної статі з європейських країн і Америки вже встигли по достоїнству оцінити всі переваги приладу, і сьогодні пристрій вже починає підкорювати серця наших співвітчизниць.

Share your thoughts