Співаючий унітаз

Японці відомі своєю тягою до технологій і креативом. Навіть прості побутові прилади і сантехніку японські винахідники перетворюють на справжній витвір сучасного мистецтва. Наприклад, гості міста Сайтама мають можливість відвідати унікальну вбиральню, яку місцеві жителі і туристи вже жартома назвали «святий». Справа в тому, що в цьому туалеті встановлено диво-пісуар. Його унікальність полягає в умінні співати. Після того, як користувач унітазу справив нужду, сантехніка починає виділяти м’яке світіння і запевать «Алілуя».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відомий музичний твір звучить у виконанні популярного хору Генделя. Ефект несподіванки виробляє справжній фурор. Співи починаються відразу ж після натискання кнопки зливу води.

Цікаво, що «співаючий унітаз» стоїть в оточенні аналогічних побратимів, які не володіють «музичним талантом». Тобто звичайна людина, увійшовши в місце громадського користування, навіть не підозрює, що його чекає, якщо він вибере саме той пісуар.

Потрібно відзначити, що «свята вбиральня» користується величезною популярністю. Вхід до неї варто навіть трохи вище, ніж з інших громадських туалетах, але це не зупиняє ні японців, ні мандрівників, хоча деякі вважають, що такий унітаз образливим для почуттів віруючих. Бізнесмени ж, вигадали такий піар-хід, кажуть, що це лише забава, і до божественного вона не має ніякого відношення. Можна не сумніватися, що аналогічна пам’ятка буде дуже популярна у сучасній російській молоді.

Share your thoughts