Спіральні чіпси: бізнес-ідеї у сфері сервісу, іноземні, мінімальні вкладення, в маленькому місті, для початківців

Картопляні чіпси — продукт, добре знайомий кожному з нас і, на жаль, зарекомендував себе як не найкорисніша їжа. А ось їхні побратими — спіральні чіпси — мають зовсім інше позиціонування: вони підносяться не тільки смачний, але і як екологічно чистий продукт. І часто покупець твердо переконаний у цій тезі, адже «спіральки» готуються прямо у нього на очах.

Уже з цього зрозуміло, що бізнес на спіральних чіпсах полягає зовсім не в тому, щоб зробити продукт на заводі, розкласти за пачками і відправити в магазини. В цьому випадку елемент видовищності вкрай важливий, а значить спіральні чіпси можуть продаватися тільки в точці фаст-фуду.

Ключовий фактор успіху — правильний вибір місця розташування точки з продажу спіральних чіпсів

Найкраще для такого бізнесу підходять парки, сади і набережні, торгові центри, кінотеатри, зупинки громадського транспорту і просто людні місця з хорошою прохідністю.

Друга важлива тонкість — приготування самого блюда. Як вже було сказано, «спіральки» готуються тільки в присутності самого покупця. Основні інгредієнти — сира картопля, сіль і спеції. При цьому підійде аж ніяк не будь-яка сировина: картоплина повинна бути свіжою, великої і мати правильну форму.

Ну і звичайно, спіральні чіпси не можна просто посмажити на сковорідці — для їх приготування вам знадобиться спеціальне обладнання. Зокрема, потрібно апарат для різання, в який поміщається картоплина, попередньо насаджена на дерев’яну паличку довжиною 40 см і товщиною 4 мм. Після цього співробітник розправляє нарізану картоплю, щоб вона виглядала більш апетитно, і обсмажує у фритюрі протягом 2-3 хвилин.

Підсумковий розмір інвестицій складе близько 71 тис. рублів

Продаючи по 120 порцій на день за ціною 30 рублів за 1 шт. і працюючи без перерв і вихідних, можна отримати виручку в розмірі 108 тис. рублів. При цьому прибуток становитиме 25 тис. рублів на місяць. При таких показниках початкові вкладення в бізнес можна окупити за 3 місяці роботи.

Поділіться своєю думкою