Спільнота «Мейкери» – шанс на рух вперед: Іноземні бізнес-ідеї

Новий бізнес «Maker community» швидко став модним на Заході.

Цей напрямок вважається засобом масової інформації, поданням, навчальним напрямом і в якійсь мірі наукою. Його можна застосовувати як інструмент для організації свого особистого справи, особистої рекламної площадки, а також для пошуку людей з рідкісними спеціалізаціями і рідкісних по професійному рівню фахівців. Там роботодавець і чоловік — майстер на всі руки — можуть знайти один одного.

Рішення об’єднати таких «здатних» людей прийняла професор з Англії Д. Джордж, очолює кафедру з радіочастотного обладнання в університеті Манчестера.

Більшість на сьогоднішній день воліє не лагодити техніку, прилад, а просто його викинути і купити що-те нове, що вийшло на ринок. Сучасний світ вимагає бути споживачем, не розмірковують над пристроєм.

Але професор змогла знайти чимало людей, які виявляють бажання до того, щоб вивчити і відремонтувати техніку, і цікавляться внутрішнім пристроєм цих предметів.

Таким чином, спочатку в Англії, а потім і у всьому світі утворилися спільноти мейкерів.

Навчитися ремонту техніки можна, маючи лише базові знання в області радіотехніки і електроніки, і, ознайомившись з першими ступенями інженерної майстерності.

В даний час, завдяки ініціативі Даніелли Джордж діють вже більше десяти сайтів мейкер-спільнот.

Наука в переддень Різдва

З ініціативи університету, щорічно в Англії на каналі «BBC» з 29 по 31 грудня о 20.00 читаються «розумні» лекції. Ці лекції організовуються за зразком лекції, яку в 1871 році публічно прочитав Жозеф Сван. Читають їх самі ж мейкери.

Пошук талантів

На різдвяних лекціях виступають вже зарекомендували себе самоучки і інженери-винахідники.

Аудиторія «BBC» залучається найбільшими винаходами.

Професор Д. Джордж вдихнула друге дихання в цю моду і дала нове життя цьому перспективному ринковому напрямку.

Поділіться своєю думкою