спектакль у вантажівці

Такий незвичайний проект під назвою Cargo Moscow запустили нещодавно в столиці Росії. Для його реалізації було повністю переобладнано величезна фура. Кузов большегруза здатний вмістити в себе близько 50 осіб. При цьому одна стіна причепа зовні виглядає дзеркальною, але для тих, хто всередині, вона прозора. Таким чином, відвідувачі імпровізованого глядацького залу можуть бачити все, що відбувається з зовнішньої сторони, і при цьому залишаються непомітними для сторонніх очей.

Тривалість пригодницького сеансу-екскурсії становить півтори години. Цього часу достатньо, щоб з головою зануритися в історію країни та здійснити віртуальну подорож по маршруту Москва-Магадан. Організатори вистави мають доступ до тих територій, які для простих жителів Москви недоступні, тому попит на квитки досить високий.

Ідея належить європейському театральному спільноти під назвою Rimini Protocoll. Допомога в здійсненні задуманого європейського театру надав Федір Елютин.

До речі, участь у такому оригінальному проекті обходиться москвичам і гостям столиці у 2500 рублів. Продаж квитків здійснюється на просторах мережі Інтернет. Планується провести близько 100 вистав. Потім глядацький зал на колесах відправиться назад в Європу.

Поділіться своєю думкою