Спецодяг для лікарняних пацієнтів

Ринок спецодягу розширюється з року в рік. Виробники прагнуть охопити всі ніші. Так, американська компанія під назвою Libre, LLC зайнялася виробництвом спеціалізованих костюмів, призначених для пацієнтів лікарень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перевага такої спецформы полягає в унікальному крої, який робить похід до лікаря і проведення різних медичних маніпуляцій максимально комфортним. Тепер пацієнтам не потрібно повністю роздягатися — досить розстебнути певну секцію. Застібки у вигляді гудзиків або блискавок знаходяться на традиційних місцях введення ін’єкцій або забору крові.

Сьогодні в асортименті представлені спеціальні чоловічі пуловери за ціною 55 доларів, а також пуловери в стилі «унісекс» вартістю в 35 доларів. Потрібно відзначити, що спецодяг користується значним попитом, тому її розробники найближчим часом планують випуск дитячої лінії.

Libre, LLC вдалося налагодити тісну співпрацю з місцевими медустановами і різними медичними лабораторіями. Товар відмінно просувається і вміє успіх. В нашій країні дана бізнес-абсолютно вільна ніша, і початківцям вітчизняним бізнесменам варто подумати про її підкорення.

Share your thoughts