Спеціальні головні убори для онкохворих

Як відомо, велика частина онкологічних хворих відчуває на собі болючі і неприємні курси хіміотерапії, які ніколи не проходять безслідно. Сильнодіючі лікарські препарати і опромінення призводять до повного облисіння. Особливо важко дається втрата волосся представницям прекрасної статі. Турботу про онкохворих жінок виявили співробітники англійської компанії Murray Hogarth, відомої своїми колекціями модного, стильного і зручного одягу. Дизайнери Murray Hogarth випустили цілу лінійку головних уборів, призначених для жінок, що перенесли хіміотерапію.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Колекція складається з декількох моделей шарфів, снудов, тюрбанів і шапок. Основна особливість головних уборів полягає в матеріалі, з якого вони виготовлені. Унікальна тканина під назвою Itofinish PCM 32 NF абсолютно не відчутна на голові. Шкіра під нею вільно «дихає». Плюс, матеріал має особливу натуральну просочення і виливає найніжніші лавандові ванільні і чайні аромати.

Головний убір оцінюється в 19 фунтів. При цьому частина коштів, виручених від продажу шарфів і тюрбанів, йде в Британський фонд боротьби з раком.

Share your thoughts