Спеціальна подушка для годування

Багато молоді мами стикаються з незручностями під час годування малюка грудьми або з пляшечки. Якщо дитина лежить голівкою на руці, то він відчуває не менший дискомфорт, ніж його матуся, кисть і передпліччя якої затікають. З цією проблемою зіткнулася і молода бізнес-леді з Америки Ліза Алфиери. Але жінка за допомогою кмітливості швидко впоралася з цією проблемою, а потім вирішила поділитися своїм секретом і з іншими мамами. Тоді вона ще не підозрювала, наскільки цінним виявиться винахід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ліза розробила унікальну подушку для годування дітей у вигляді нарукавника. Прилад BeeLu оперативно надівається на руку і значно зменшує тиск на область ліктя. Пристрій має компактні розміри, завдяки чому його можна легко помістити в дамську сумку і носити з собою.

Місіс Алфиери вдалося побудувати успішний бізнес не тільки завдяки фантазії, але й завдяки власним освітою — допомогли чудові знання людської анатомії. Пройшовши сотні магазинів, Ліза зрозуміла, що жодна з подушок для годування не відповідає потребам людського організму. Вони або не зручні, або занадто громіздкі.

BeeLu показала себе ідеально в процесі експлуатації. Багато подруги і знайомі молодої мами стали просити виготовити подібний пристрій і для них. В результаті було запущено спочатку невелике, а потім повномасштабне виробництво. На сьогоднішній день рівень продажів настільки високий, що молода businesswomen змогла собі дозволити відмовитися від минулої роботи і повністю присвятити себе сім’ї, дітям і, звичайно ж, коханому бізнес-проекту.

Share your thoughts