СПА у поїзді

Сучасні поїзди, звичайно, в корені відрізняються від старих, що збереглися ще з радянських часів. Але все ж таки рівень сервісу в них поки залишає бажати кращого, хоча потреби цільової аудиторії постійно зростають. Заповзятливі зарубіжні новатори дуже швидко підлаштовуються під потрібні людей, що віддають перевагу пересуватися рейковим транспортом. Так, нещодавно в Японії з’явилися поїзди, в яких надаються послуги СПА-салонів.

Щоб здійснити задум, стартапери вирішили причепити до поїзда додатковий вагон з нестандартним інтер’єром. Уздовж двох самих довгих стін вагона встановлені ванни для ніг з роздільниками, розраховані на 4 особи кожна. У вагоні дуже комфортно і затишно, створена справжня домашня атмосфера. Пасажири, яким належить тривала дорога, можуть сміливо вирушати в імпровізований салон, розслабитися, попарити ноги, одночасно пригощаючись смачним коктейлем і вечерею.

Ідея виявилася дуже вигідною з комерційної точки зору. Бажаючих урізноманітнити поїздку серед японців дуже багато — СПА-вагон ніколи не пустує. Є велика ймовірність того, що й наші співвітчизники з задоволенням скористаються таким нестандартним і дуже приємним сервісом.

Поділіться своєю думкою