Спа-салон для зайнятих мам

Кожній жінці, у якої є діти, дуже не хочеться перетворюватися в замучену домогосподарку в застиранном халаті і капцях. Представницям прекрасної статі теж потрібно стежити за собою, відпочивати, розслаблятися, спілкуватися. Але як бути, якщо діти, сім’я і побут забирають весь вільний час? Спеціально для таких жінок молода мама-бізнесмен Ван Оен відкрила тематичний Спа-салон.

Концепція закладу розроблялася саме з урахуванням наявності у майбутніх клієнтів маленьких дітей, яких не було з ким залишити вдома, щоб приділити собі кілька годин часу і «навести марафет».

Салон краси Time Out Beauty Retreat пропонує поєднати приємне з корисним. На його території передбачено спеціальне ігрове простір, де діти почувають себе комфортно, бавляться і спілкуються один з одним. А їх матусі в цей час спокійно роблять масаж, манікюр, зачіски або відпочивають в затишному барі за чашкою кави і приємною бесідою.

До речі, у самій власниці Спа — двоє малолітніх дітей, і вони перебувають разом з нею на роботі практично цілий день. Відчувають діти при цьому себе відмінно — адже у них є можливість награтися з ровесниками (дітьми клієнток) в своє задоволення.

Така політика лояльності принесла свої плоди. Вже в перший тиждень після відкриття салону вдалося зібрати постійну клієнтську аудиторію. Жінки приходять в Time Out Beauty Retreat стабільно кілька разів на тиждень, знімають стрес і повертаються додому красивими, відпочивши і щасливими.

Поділіться своєю думкою