Спа-ферма за-исландски

Туристичний бізнес завжди вважався одним з найбільш прибуткових і високоприбуткових. Оригінальна бізнес-ідея у цій сфері неодмінно виправдає всі витрати і принесе чималий прибуток. Це змогли довести новатори з Ісландії, які організували п’ятизірковий готель посеред гірських вершин. Цікаво, що будівлею для нової готелі класу «Люкс» послужила стара будівля, яка колись використовувалася для розведення овець.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Величезну роль в популярності закладу зіграв правильний дизайнерський підхід до облаштування приміщень. Інтер’єр та архітектура готелю продумані таким чином, щоб нічого не могло перешкодити відвідувачам насолоджуватися прекрасними видами ісландської природи. Більша частина стін виконана з щільного прозорого скла, через яке місцеві гори відкриваються у всій їх красі. Щоб будова гармоніювало з пейзажем, дах його встелена зеленою травою. Та й в цілому готель зроблений з натуральних, природних матеріалів місцевого походження — деревного «плавця» і річкового каменю.

Для клієнтів обладнаний спеціальний геотермальний басейн, що дозволяє насолоджуватися водними процедурами прямо на вулиці і при цьому відчувати комфорт теплої води і свіжість гірського повітря.

Персонал готелю підібраний дуже грамотно. Відвідувачам надаються послуги гідів, приватного кухаря, водіїв, консьєржів. Для бажаючих отримати масу позитивних емоцій придумано безліч тематичних розваг: можна покататися на снігоходах, порибалити в місцевій річці і зловити лосося, відправитися в піший турпохід, з’їхати з крутого схилу на лижах, політати на вертольоті і т. д.

Share your thoughts