Спа-центр в контейнері: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї, у сфері сервісу, для жінок

Власниця велнес-студії в Сан-Франциско створила проект мобільного та екологічного спа-центру у звичайному транспортному контейнері.

Знаменита представниця велнес-індустрії Нелл Уотерс створила унікальний проект спа-центр для відродження здорового способу життя мешканців великих міст. Разом з командою інженерів вона спроектувала місце доступного відпочинку з традиціями банної культури. Всі системи повністю автономні і працюють на природних джерелах.

В якості приміщення був обраний транспортний контейнер: тому що дешевий, простий в обслуговуванні і мобільний.

Встановити такий спа-центр можна в будь-якому районі великого міста.

Інжинірингова компанія ARUp внесла свій внесок, показавши, що енергія сонця і сучасне обладнання можуть живити центр теплом та електрикою. Проект SOAK передбачає оснащення автономною системою водопостачання. Інженери продумали можливість збору дощової води та підігріву її сонячною енергією. Вода зберігається в чотирьох контейнерах, в рік збір може досягати 85 000 літрів — це половина рідини, яка необхідна для наповнення гарячих ванн.

Системи фільтрації творці проекту розташували у внутрішньому дворику спа-центру. Сонячні панелі при цьому «влаштувалися» на даху. Інженери ARUp провели дослідження і довели, що система максимально екологічна і ефективна. Хоч спа-центр і не гламурен, зате відповідає вимогам до збереження природи. У самому спа-центрі повинні розташовуватися сауна, резервуари з холодною водою, гідромасажні ванни, кабінки для переодягання, сонячна тераса і сад.

Нелл Уотерс зареєструвала проект на сайті Kickstarter, щоб зібрати необхідну суму — це 240 000 доларів. На ці гроші можна побудувати двухконтейнерный спа-центр. Проект з’явиться в Сан-Франциско. У разі успіху, Уотерс відкриє подібні заклади в Нью-Йорку і Портленді на кошти, які будуть виручені з першого філії.

Розробники впевнені в популярності проекту. Ставку вони роблять на людей, які хочуть піклуватися про себе і продовжити життя. У Росії аналогів проекту поки немає. Ви можете стати першим, хто підніме нову хвилю просування ЗСЖ в маси!

Корисні посилання

https://www.beboss.ru/bizideas/133-bani-bochki

Масажний салон

Поділіться своєю думкою