Сорочки з обміну

Напевно, у кожного в гардеробі, існує безліч речей, які просто лежать «мертвим вантажем» і займають місце на полицях без всякої надії стати затребуваними у свого власника. Проблему людей під назвою «і носити не буду, і викинути шкода» вирішила американська компанія thredUP, створила унікальний інтернет ресурс, що дозволяє користувачам віддавати непотрібну їм одяг і отримувати взамін ту, яка їм більше до душі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея засновників сайту виявилася дуже актуальною в умовах світової економічної кризи. Бажаючих розібрати завали в гардеробних шафах і обзавестися новими речами практично безкоштовно виявилося дуже багато. Працює сервіс thredUP вкрай просто. Користувач проходить звичайну процедуру реєстрації на майданчику, а потім викладає в свій профіль фото непотрібної одягу, яка у нього є, прикріплюючи до кожного знімку докладний опис із зазначенням розмірних параметрів, якості тканини і т. д. Потім володар віртуального гардеробу в спеціальній графі вказує, на що він готовий обміняти конкретну річ.

Такий посередницький проект мав величезний успіх у сучасної молоді. Основне правило сервісу говорить: «Надсилайте тільки ті речі, які хочете отримати взамін». Сорочки, сукні, спідниці, футболки не зобов’язані бути новими, але неодмінно повинні бути чистими, охайними та отутюженными. Такий віртуальний секондхенд-обмінник приніс його творцями високий і стабільний дохід (в основному, від реклами).

Share your thoughts