Сонячні станції на гольф-полях: іноземні бинзес-ідеї, інноваційні ідеї

А ви знали, що в такій густонаселеній країні, як Японія є занедбані поля, що раніше використовувалися для гри в гольф? І це при тому, що Японія, на думку багатьох, страждає гострим дефіцитом площ під будівництво житлових будинків та інших споруд. Однак факт залишається фактом — такі поля є і при чому в чималій кількості.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Не тек давно, компанія Kyocera знайшла нове застосування для них. Тепер на місці полів будуть встановлені екологічні електростанції, переробні енергію сонця. Поки що планується встановлення двох таких станцій, але це тільки початок.

За попередніми підрахунками, кожна станція буде переробляти порядку 26312 мегават-годин протягом одного року. Вистачить цього на електропостачання понад 8000 будинків.

Таким чином, нововведення дозволить вирішити проблему електропостачання, так і екології країни в цілому.

Установка нових сонячних ферм запланована в Кіото і в Кагасиме. До речі, завдяки особливостям рельєфу, колишні гольфові поля ідеально підходять для вищеописаної мети.

Не зовсім ясно тільки одне — чому ці поля не були використані за своїм первісним призначенням? Можливо, тому що працювати японці люблять набагато більше, ніж грати в гольф.

Share your thoughts