Сонячна батарея для зарядки гаджетів: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення.

Різні переносні пристрої сьогодні оточують більшість з нас. Майже у кожного в сумці лежить телефон, планшет, фотоапарат, плеєр і т. д. Більшість з цих пристроїв багатофункціональні і дозволяють робити сотні різних справ: «сидіти» в соцмережах, слухати музику, читати книги, дивитися фільми, грати, працювати. Але така багатофункціональність дорого обходиться — більшість з вище названих пристроїв розряджаються буквально протягом кількох годин.

На жаль, чи на щастя більшість з нас не можуть цілодобово сидіти біля розетки, чекаючи поки зарядиться необхідний пристрій. А тому все більшої популярності набувають технології, що дозволяють заряджати гаджет в умовах відсутності доступу до електромережі. Серед них такі батареї, які поповнюють запас енергії від сонячного світла.

Таке пристрій для підзарядки оснащене літієвою батареєю, яка накопичує сонячну енергію або енергію від мережі (за бажанням). Останню, у свою чергу, з допомогою того ж пристрою можна передати телефону, планшета і т. д.

В результаті такої «сонячний зарядник» дозволяє поповнити запаси енергії вашого телефону, навіть якщо ви знаходитесь в лісі або на вершині гори. При цьому зарядка від сонячної енергії екологічна і абсолютно безкоштовна.

Величезний плюс бізнесу з продажу сонячних батарей для зарядки гаджетів — широка цільова аудиторія. Вашими клієнтами можуть стати всі, у кого є техніка.

Замовити незвичайні пристрої можна на все тих же китайських сайтах. Вартість девайса стартує від 8 доларів США. У Росії такі пристрої як правило продаються з націнкою до 200%.

Підприємець, який вирішив заробити на продажу «сонячних зарядников», може використовувати для цього два канали:

  • Спеціалізований роздрібний магазин
  • Інтернет-магазин.
  • Головне — використовувати ефективні канали для реклами і просування свого товару. Зокрема, це можуть бути сайти безкоштовних оголошень або регіональні ЗМІ.

    Поділіться своєю думкою