Сонцезахисні окуляри для собак

Сонячні промені згубно впливають на сітківку ока не тільки людей, але і тварин. Особливо явно це можна побачити, спостерігаючи за собакою після тривалої прогулянки в спекотний сонячний день. Яскраве сонце здатне призвести до висихання очей і розвитку запального процесу. З цією проблемою зіткнулася сімейна пара з Америки Роні і Кен ді Луло. Молодята вирушили на вихідні до моря, взявши з собою свого чотириногого друга, а після повернення помітили, що їх пес мучиться від запалення очей. Так в голову заповзятливим молодим людям прийшла ідея по створенню собачих сонцезахисних окулярів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конструкція унікального аксесуара під назвою Doogles нагадує гірськолижні окуляри. Винахід дуже щільно прилягає до голови собаки, а в скла вбудований особливий ультрафіолетовий фільтр. Спочатку на світ з’явилися окуляри з регульованим ремінцем, але потім ця продукція стала настільки популярною, що подружжя вирішило налагодити виробництво окулярів для різних порід індивідуально.

Звичайно, новина про винахід сонцезахисних окулярів для собак з початку викликала деякі глузування в суспільстві — цю ідею вважали абсурдною до того моменту, як у справу втрутилися ветеринарні фахівці. Ветлікарі в один голос заявили, що окуляри можуть стати справжнім порятунком від кон’юнктивіту і сліпоти для братів наших менших. Після цього до винаходу стали ставитися дуже серйозно. Цілу партію Doogles викупили американські військові. Проект виявився дуже вдалим, і на сьогоднішній день річний оборот компанії складає близько 1,5 мільйона доларів.

Share your thoughts