Соляний готель

Соляні печери — популярне сьогодні оздоровча розвага. Але болівійські підприємці пішли далі. Вони створили цілу мережу соляних готелів, і цей унікальний бізнес приніс їм баснословие доходи в дуже короткий термін.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перший соляної готель Salar de Uyin з’явився в Болівії, в місті Уюні. Назва відповідає змісту. Основним матеріалом для будівництва будівлі послужили соляні блоки. Але це не всі чудеса, які можна побачити у цьому готелі. Внутрішнє оздоблення, меблі, предмети інтер’єру теж зроблені із солі. Туристам, які приїхали в готель, належить спати на соляних ліжках, сидіти на соляних табуретах і їсти за соляними столами

Кумедний факт: в соляному готелі Salar de Uyin вивішений цілий перелік правил користування закладом. Зокрема, вказується, що постояльцям заборонено лизати стіни, а от спробувати смакові якості меблювання можна, але небагато, тільки щоб перевірити, що це справжня сіль, а не імітація.

Туристи масово їдуть в дивовижні готелі, щоб просто помилуватися на це диво і випробувати екстремальні відчуття. Багато говорять, що, потрапляючи в номер готелю, ніби опиняєшся на іншій планеті. Враження незабутні, так і терапевтичний ефект відчувається.

Мережа Salar de Uyin розростається досить швидко, і туристичний ажіотаж навколо неї не згасає. Тому початківцям вітчизняним підприємцям неодмінно варто подумати про те, як реалізувати аналогічний проект на теренах нашої Батьківщини.

Share your thoughts