Соляне кафе

Кількість звичайних закладів громадського харчування настільки велика, що здається, ніби реалізуватися у цій сфері починаючим підприємцям просто неможливо. Але якщо проявити кмітливість і підійти до питання з деякою часткою креативу, цілком можна обійти навіть самих запеклих конкурентів. Наприклад, відмінною ідеєю може стати відкриття не простого, а так званого соляного кафе.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Лікування сіллю (галотерапія) сьогодні дуже популярно, у зв’язку з чим повсюдно відкриваються спеціальні соляні печери, але функціонал подібних закладів обмежений. Інша справа — соляне кафе, робота якого побудована за тим же принципом, а ось функціональність розширена в рази. Мова йде про харчування, в якому можна смачно перекусити, і підправити здоров’я.

Звичайно, розраховувати на мініатюрний стартовий капітал не варто — вкладення будуть потрібні значні. Потрібно знайти відповідне приміщення, придбати обладнання для організації спелеокамери вартістю близько 15 000 доларів, що і буде основною родзинкою закладу. Тобто, по суті, ви пропонуєте своїм клієнтам абсолютно безкоштовно відвідати соляну печеру, а заробляєте при цьому, як і звичайне кафе, на їжі та напоях, які вони замовлять.

Організуйте ефектну рекламну кампанію, опишіть всі плюси вашого унікального кафе, використовуйте можливості «сарафанного радіо», яке неодмінно включиться через пару місяців наполегливої роботи. В цілому, потрібно буде вкласти не менше 1,5 мільйона рублів. Окупність при правильній організації бізнесу не перевищить 20 місяців — це прекрасний результат, якщо брати до увагу безлічі конкурентів, які ведуть боротьбу за місце під сонцем і намагаються всіма силами переманити до себе цільову аудиторію, пропонуючи смачну, але повсякденне кухню.

Share your thoughts