Соляна лампа: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення, інноваційні ідеї, іноземні, в маленькому місті

Жителька Філіппін Аїша Миено — за фахом інженер. Вона багато подорожує по рідній країні і завдяки цьому знає проблеми бідних острівних громад, які не мають доступу до електроенергії. Аїша розробила альтернативне джерело електроенергії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Свій винахід інженер втілила в життя після того, як стала свідком труднощів місцевого населення, особливо в прибережних районах. Філіппінцям доводиться обходитися без електроенергії, користуючись її заміною гасом. Активістка-волонтер задалася питанням: як можна допомогти бідному населенню своєї країни?

Світ, згідно винаходу Миено, випромінює соляна лампа. Для цього лише потрібні два електрода і соляний розчин. При цьому соляний розчин можна приготувати з склянки води і двох чайних ложок солі, а можна елементарно використовувати морську воду.

Винайдена волонтером всесвітньо відомої Greenpeace світлодіодна лампа The SALt LED lamp здатна не тільки виробляти електрику до восьми годин поспіль, але і зарядити гаджет — в ній є USB-порт.

Електроди The SALt LED lamp можуть безперебійно працювати протягом півроку після закінчення цього строку їх слід замінити.

В результаті винахід Аїші Миено виявилося високо оціненим і затребуваним. Вона була удостоєна безліччю нагород, в тому числі і міжнародних.

Соляна лампа, винайдена на Філіппінах, нешкідлива, нетоксична і набагато безпечніше традиційних ламп — її вогонь не горить. Таким чином, у Філіппінах виявилася вирішена проблема електропостачання на величезній території, населення всієї країни тепер не знаходиться в залежності від поставок гасу.

За даними соцопитування, проведеного в Філіппінах, кожні чотири родини з десяти не мають доступу до електроенергії. Таким чином, Аїша Миено вирішує проблему значної частини населення своєї країни.

Share your thoughts