Сольові носові хустки

Молоді мами все частіше стають успішними бізнесменами в період декретної відпустки. Це сталося і з американками Джуді Пікенс і Мінді Доллі. Заповзятливі подруги запустили унікальний бізнес-проект, що всього за 12 місяців роботи дозволив дівчатам заробити мільйон доларів, а за 2 роки існування вони змогли вийти на дохід в 4 мільйони «зелених»!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

А все почалося з того, що у дівчат досить часто хворіли діти, і вони знаходилися в постійному пошуку ефективного ліки від нежитю. Ось так зародилася ідея сольових хусток. Спочатку ефективність проекту була протестована в домашніх умовах, і практика показала, що сольовий розчин — чудовий борець проти червоного, запаленого, поточного носа. Діє він швидко і при цьому ніжно.

Зрозумівши, що їх ідея геніальна, подруги стали досліджувати ринок та не виявили там адекватних аналогів. Вся наявна продукція або стандартна, або зовсім не підходить для дітей. І ось тут почалися дослідження — робота з хіміками і лабораторіями, консультації з педіатрами і т. д. зрештою, формула ідеального натурального складу, що включає відвари трав, сіль, вітаміни, була виведена, і тестові упаковки хусток з’явилася на світ. Продукт настільки сподобався всім друзям і знайомим заповзятливих матусь, що вже через пару місяців була створена компанія під назвою Boogie Wipes®, а виробництво сольових хусток поставили на потік.

Сьогодні дитячі хусточки продаються не тільки в Америці, але і в інших країнах, а молоді мами видали власну книгу, в якій розповідають свою історію і вчать інших матусь підприємництва.

Share your thoughts