Сольові картини

Про техніку малювання картин піском відомо всім вже давно. Реклама, зроблена таким способом, виглядає заворожуюче, але вже мало кого дивує. Бразильські маркетологи пішли іншим шляхом. Для того, щоб зробити рекламну кампанію одного відомого косметичного бренду, креативщики вирішили намалювати портрет моделі сіллю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея самого проекту належить художнику з Афганістану Баширу Султани. Ще кілька років тому талановитий живописець запустив у мережі Інтернет власний відеоканал під назвою «Мистецтво з сіллю». На ресурсі він демонстрував, як народжуються його картини з портретами відомих акторів і музикантів— Моргана Фрімана, Джонні Деппа, Леді Гаги та інших знаменитостей. Головною фішкою Султани було те, що основним матеріалом для малювання послужила звичайна сіль.

Примітно, що сольові шедеври Султани вчився робити самостійно, без чиєї-небудь допомоги та спеціалізованої освіти. Майстерність, звичайно, копітка, але освоїти його при бажанні може будь-хто, хто володіє художніми навичками та гарним смаком. Картини, намальовані сіллю, відмінно продаються, і практика показала, що вони є прекрасним рекламним носієм. Тому креативним починаючим підприємцям, які мріють відкрити власний бізнес без надзвичайних вкладень, варто задуматися про оволодіння цим низкоконкурентних мистецтвом.

Share your thoughts