Соцмережа для рибалок і мобільний додаток

Як відомо, Інтернет-ресурсів, здатних зібрати в одному місці рибалок-любителів і дати їм можливість поспілкуватися з «колегами», які поділяють рибальське хобі, сьогодні вкрай мало. Така проблема існує не тільки в Росії, але і у всіх країнах світу. Вирішити її взялися в Швеції, де нещодавно створили для місцевих рибалок і рибачок спеціальний мобільний додаток і власну соціальну мережу під назвою FishBrain.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Додаток для смартфонів в автоматичному режимі збирає всю важливу для успішної риболовлі інформацію про прогноз погоди, вітру, температуру повітря і води, тиску, вологості повітря, швидкості верхнього і нижнього течії у водоймах і навіть про види риби, які водяться чи не водяться у певному місці.

Найважливіше, що користувачі, зареєстровані в цій програмі, мають можливість спілкуватися один з одним, ділитися досвідом, «труїти» рибальські байки, викладати фото з видобутком. Проект отримав колосальний відгук у цільової аудиторії: сьогодні у додатку налічується понад 450 000 офіційних передплатників.

За інформацією з достовірних джерел, засновники вклали в стартап вже понад 2,5 мільйона доларів, і ці вкладення окупаються досить оперативно. Креативники не мають наміру зупинятися на досягнутому і планують завоювати чи не увесь рибальський світ!

В час розвитку технологій, коли навіть рибалка виходить на простори Інтернету, можна не сумніватися, що створення подібної соцмережі і програми буде актуально і для нашої країни, адже рибалок-любителів у нас хоч відбавляй!

Share your thoughts