Соціальна мережа для рибалок: бізнес-ідеї для чоловіків, іноземні, інноваційні ідеї

Шведські IT-фахівці створили унікальний продукт: мобільний додаток для окремої соцмережі, користувачами якої є любителі-рибалки. Тепер, викачавши у свій смартфон мобільний додаток FishBrain, рибалки зможуть не тільки бути в курсі всіх останніх новин, пов’язаних з риболовлею, але і спілкуватися з такими ж любителями риболовлі.

FishBrain формується за принципом краудфандінга

Вся інформація мережі збирається з різних джерел. Так, з метеосводок беруться дані про температуру, тиск, опади, напрям і силу вітру, у рибалок — про течії, про те, яка риба водиться в конкретному водоймі.

І, ймовірно, не менш важливим є те, що ось уже все 430 тисяч користувачів FishBrain можуть ділитися один з одним своїми секретами лову, мають можливість похвалитися своїм уловом, виклавши там фото з спійманої рибою. Примітно, що серед зареєстрованих учасників половина — активні рибалки, друга ж половина сподівається, ймовірно, на улов іншого роду.

Існує також і преміум-версія FishBrain, призначена виключно для фанатів рибалки. Саме тут справжні рибалки діляться найсокровеннішою інформацією, доступною обраним.

Проект, який завоював Швецію, має намір підкорити США, де, як відомо, займається риболовлею практично все населення. Доступну безкоштовну версію можна завантажити для Android і iOs.

Поділіться своєю думкою