Соціальна гра

На ринок вийшла нова комп’ютерна гра — Shelter-2. На відміну від Shelter-1, яка пропонувала гравця відчути себе в ролі самки борсука, Shelter-2 перевтілює гравця в рись, яка очікує народження чотирьох кошенят. Вже з цього періоду гравець починає піклуватися про майбутнє потомство — шукати зручне і безпечне місце для виводка, полювати і т. д. Пізніше він буде вчити всім премудростям підростаючих рисят. Втім, до кінця гри виживе не більше трьох дитинчат, і міцно ставши на ноги, вони покинуть свою матір.

На думку творців гри — це цілком закономірний, і, головне, повчальний фінал для симулятора життя.

Грати в Shelter-2 дуже просто. Втім, як і вигравати. Разом з тим графіка гри — на вищому рівні. Головна «родзинка» новинки не в тому, щоб граючий опанував якимись прийомами для проходження «рівнів», а в тому, щоб він відчув особливості материнства. Симулятор призначений, насамперед, для жінок, і покликаний загострити їх материнський інстинкт або вивести з післяпологової депресії.

Відноситься до так званих «соціальних комп’ютерним іграм», завдання яких-не розважати, а в легкій ігровій формі виховувати певні якості або вчити чогось.

Поділіться своєю думкою