Собаки-партнери

Хто такі собаки-партнери, знають дуже багато, але ось де і як готують таких розумних і корисних у всіх відносинах тварин, відомо далеко не кожному. Практика показала, що спеціальних організацій, що займаються безпосередньо вирощуванням і дресируванням собак-пратнеров, дуже мало, і заснувавши такий розплідник, можна отримати стабільно високий постійний дохід.

Прикладом успішного стартапу в даному напрямку може по праву вважатися американська організація «Canine Partners». Співробітники цієї компанії — професійні кінологи, які вчать собак нестандартним, але дуже потрібним навичкам, таким як вмикати світло, брати товари з магазинних полиць, класти покупки у кошик, вставляти кредитну картку в термінал, натискати кнопки світлофорів на переході, відправляти білизну в прання і т. д. При необхідності такий пес здатний навіть допомогти своєму власникові одягнутися або роздягнутися!

Така собака — незамінний помічник для людей з обмеженими можливостями. Інваліди, яким пощастило обзавестися унікальним вихованцем, в один голос заявляють, що відчули якісно новий рівень життя. У розпліднику «Canine Partners» до дресирування вихованців приступають з віку двох місяців, і через рік собака вже готова до відповідальній службі.

Примітно, що на собачому «випускному» присутня спеціальна комісія, яка перевіряє, наскільки тварина готова виконувати свої обов’язки до часу випуску пес зобов’язаний розуміти і беззаперечно виконувати понад 100 команд.

Можна не сумніватися, що в нашій країні така бізнес-ідея, що має також благодійну спрямованість, матиме неабиякий успіх.

Поділіться своєю думкою