Собаче сідло на велосипед

Дуже багато велосипедистів обожнюють поєднувати приємне з корисним (а, може бути, і приємне з приємним або корисне з корисним). Загалом, вони люблять покататися на «залізному коні» в супроводі своєї собаки. Далеко не завжди ця собака є представником великої мисливської чи бійцівської породи і здатна стійко переносити багатокілометровий забіг поруч з господарем. На цей випадок подружжя Колін і Діана Каттон винайшли унікальний пристрій — собаче сидіння на велосипед під назвою BubbyRider.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Призначалося ноу-хау виключно для сімейного пса Каттонов Джека, але, за велінням долі, воно підкорило вже половину Європи. Прикріплюється BubbyRider до велосипедного керма і без зусиль витримує жива вага вихованця до 30 фунтів. Зрозумівши преимущесво своєї інновації, подружжя стали розповідати про неї своїм друзям та знайомим. Американські собачники дуже швидко полюбили диво-сідло, і замовлення Каттонам надходили один за одним.

Сьогодні Діана і Колін налагодили повномасштабне виробництво своїх собачих велосипедних сидінь. Продаються вони в інтернет-магазині за ціною від 120 доларів (вартість залежить від дизайну). Залишається тільки жалкувати, що в нашій країні поки такого бізнесу ніхто не зробив. Але, можливо, ще все попереду? Адже відсутність конкуренції — найкращий мотиватор!

Share your thoughts