Собача мийка

Послуги грумерів — фахівців з собачої і котячої краси — затребувані сьогодні дуже широко. Але часто господарям пухнастих вихованців буває складно викроїти час, щоб спеціально зводити свою тварину до професійного перукаря. Для таких зайнятих клієнтів одна з популярних автомийок Гамбурга відкрила додатковий кабінет, призначений спеціально для миття собак!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий бізнес-проект — нововведення для всього світу. Ідея полягає в наступному: автовласник і собаківник за сумісництвом приїжджає на автомийку і має можливість «вбити двох зайців», тобто «почистити пір’ячко» не тільки своїй машині, але і своїй собаці. Різниця полягає тільки в тому, що авто миють професіонали, а ось водні процедури собачці має право влаштувати тільки сам її господар. Звичайно, для бюджетної мийки дуже невигідно наймати грумерів і ветеринарів тільки для надання додаткової послуги. А ось допомогти клієнту не втратити дорогоцінний час за подібну вартість цілком можна.

Відвідування собачої лазні обходиться користувачам невелику суму від 5 до 7 доларів. Відвідувачів мийки завжди достатньо. Розташований заклад на самому в’їзді в місто. Саме по цій дорозі, як правило, повертаються люди з заміських пікніків і дуже радіють можливості відмити обляпанных брудом машину і псину одночасно.

Звичайно, для нашої країни сума в 7 доларів, напевно, занадто висока. Але запропонувавши більш низькі ціни, цілком можна залучити клієнтів. Тим більше що послугами автомийки в Росії користується все більше і більше людей.

Share your thoughts