Сноуборд з гальмівною системою

Основна проблема початківців сноубордистів — це невміння вчасно зупинитися. Відсутність досвіду гальмування часто призводить до неприємних наслідків і шкоди для здоров’я. Спеціально для новачків-любителів був винайдений унікальний сноуборд під назвою Streetboardz Boarder Kontrol, оснащений примітивною, але вкрай дієвої гальмівною системою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розробником інноваційного спортивного спорядження стала австралійська компанія Streetboardz. Працює винахід наступним чином: до одного кінця сноуборду прикріплена особлива металева пластина. Від неї тягнеться довгий ремінь, який сноубордист тримає в руці. Коли спортсмен почуває, що розвинув занадто високу швидкість, він може натягнути ремінець — тоді платівка спрацює, почне врізатися в сніг і гальмувати дошку.

Інновація, яка дозволила людині, яка стала вперше на сноуборд, забути про страх перед швидкістю, має величезний успіх. Поки Streetboardz Boarder Kontrol поставляється тільки в спеціальні спортивні школи, навчальні сноубордингу. Але недалеко той час, коли винахід з’явиться у вільному продажу.

Share your thoughts