Снігова фортеця

Наступ зими — не привід для зневіри. Як раз навпаки: зимовий період часу дає простір для нових розваг і розвитку оригінальних сезонних видів бізнесу. Наприклад, непоганий дохід можна отримати від будівництва снігової фортеці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Прибутковий проект повинен бути масштабним, тому для побудови фортеці на території міського парку або набережної необхідно отримати дозвіл влади. Зводяться снігові замки з міцних крижаних блоків, які виготовляються за допомогою спеціальних форм. Обов’язково заручіться підтримкою дизайнера і скульптора. Без найманих робітників також не обійтися.

Звичайно, цей бізнес підходить для морозних зимових днів. Міцна снігова фортеця, полита водою, може простояти кілька тижнів, якщо температурний режим буде відповідним. Рекламна кампанія потрібна мінімальна — будівництво кріпосних стін буде вестися у всіх на очах, сотні дітлахів будуть з нетерпінням чекати відкриття, тому «сарафанне радіо» зробить свою справу досить швидко.

Плата за вхід в крижаний замок повинна бути розумною. Навіть при мінімальному ціннику можна вийти на чистий прибуток буквально за 3-4 тижні. Збільшити прибуток можна, встановивши біля фортеці торгові прилавки з солодощами, іграшками, сувенірною продукцією.

Share your thoughts