Снігоприбиральне колесо

Хоч зимова тема і стала на сьогоднішній день неактуальною, але, як кажуть, готуй сани влітку. Великій кількості снігу російської взимку радіють, напевно, тільки діти, а от комунальникам і власникам великих присадибних ділянок доводиться нелегко. Істотно полегшити життя працівникам комунальних служб та приватним домовласникам покликане прості і разом з тим унікальний пристрій — снігоприбиральне колесо.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В основі конструкції дизайнерського гаджета під назвою Sno Wovel дійсно належить колесо невеликого діаметру. До верхньої частини пристрою прикріплена зручна ручка, а до нижньої — лопата. Тобто працює Sno Wovel за принципом екскаватора. За допомогою ручки користувач штовхає колесо, воно крутиться, а лопата при цьому розгрібає сніг поперед себе.

Дизайн колісного снігоприбирача продуманий дуже добре. Ергономічна конструкція значною мірою знижує навантаження на хребет. Та й прибирається сніг таким способом у кілька разів легше і швидше.

Продається гаджет сьогодні за ціною в 120 доларів. Але можна не сумніватися, що російські «Кулібіни» здатні змайструвати щось подібне за значно нижчою вартістю.

Share your thoughts