Смажене морозиво

Бізнес на солодощах і ласунів вважається одним з найприбутковіших. Але щоб домогтися успіху на цьому поприщі, слід знайти низкоконкурентную нішу, так як стандартні напрямки давно освоєні. Якщо ви мрієте розвиватися в гастрономічній сфері, можна спробувати себе в торгівлі незвичайним смаженою морозивом.

Смажене морозиво, яке ще називають тайським, давно підкорив серця любителів солодкого в Азії. Такий десерт стрімко набирає популярність і в нашій країні, але поки ще конкуренція незначна, і дороги до успіху для бізнесменів-початківців-кулінарів повністю відкриті.

Тайський десерт готується з натуральних інгредієнтів. За основу беруться вершки, жирне молоко і фрукти. Процес приготування займає не більше 5 хвилин. Спочатку в спеціальний фризер викладають все необхідне, ретельно перемішують і час від часу «підсмажують». Коли потрібна консистенція продукту буде досягнута, його згортають в рулет і подають з посипками і топінгами, за допомогою яких досягається солодкість.

Основна стаття витрат — це придбання фризера. Агрегати бувають різні, і вартість їх залежить від багатьох факторів, в тому числі від продуктивності. Постарайтеся знайти можливість покупки фризера безпосередньо від виробника, так як посередники, як правило, роблять високу націнку, рівень якої в окремих випадках досягає 200%!

Для установки фризера потрібно не більше 4 кв. м. Монтувати апарат необхідно в місцях великого скупчення людей. Це великі торгово-розважальні центри, парки культури та відпочинку, пляжні зони, набережні, бізнес-центри і т. д. Особливу увагу необхідно приділити пошуку продавця, який буде виконувати і роль кухаря. Готувати смажене морозиво досить складно, треба пристосуватися. Якщо є можливість, краще найняти професіонала. Але це практично нереально, тому приготуйтеся до того, що доведеться навчати новачка «з нуля».

Сума стартових інвестицій складе близько 160 000 рублів. Цих грошей буде достатньо для купівлі фризера (60 000 рублів), візки для перевезення обладнання та вихідної сировини (20 000 рублів), оформлення документації, формування первісного зарплатного фонду. У середньому, порція тайського морозива оцінюється в 150 рублів. При правильному підході вийти на точку беззбитковості можна через 1,5-2 місяці. При цьому бізнес-світ знає ситуації, коли при торгівлі на великому виїзному заході (фестивалі або виставці) вкладення окупалися всього за один день!

Share your thoughts