Смарт-стільниця для вегетаріанців

Сучасні тенденції харчування такі, що люди все частіше виключають з раціону м’ясні продукти, вважаючи, що вегетаріанство врятує їх від багатьох проблем і хвороб. Спеціально для вегетаріанців навіть придумують унікальні гаджети-помічники, одним з яких є «розумна» стільниця під назвою Vegetable Recognizer. Пристрій при необхідності пропонує своїм власникам найсмачніші рецепти вегетаріанської кухні.

Працює гаджет, який з вигляду нагадує великий планшет, дуже просто — за принципом функції розпізнавання осіб. Тільки розпізнає стільниця не особи, а продукти харчування, акуратно складені на її поверхні. Виходячи з вмісту продуктового набору, Vegetable Recognizer швидко видає перелік страв, які з цього всього можна приготувати. Всі покрокові рецепти, з ними впоратися навіть новачок в області кулінарії.

У базу «розумної» стільниці вже закладено безліч рецептів. Також пристрій можна підключати до Інтернету для поповнення кухарський бібліотеки. Такий гаджет — відмінний помічник для будь-якої господині або холостяка. Тому можна не сумніватися, що в нашій країні девайс буде не менш затребуваний, ніж за кордоном!

Share your thoughts