смачні ложки: домашній бізнес, виробництво

Кожен, хто хоча б раз вибирав подарунок знає, наскільки складно знайти таку річ, яка не тільки б запам’яталася, була красива і стильна, але і згодилася по господарству.

Китайськими сувенірами вже нікого не здивуєш, тому зараз користуються активним попитом hand made речі, які не тільки несуть в собі тепло людських рук, але й виготовляються на замовлення.

До таких речей належать і «смачні» ложечки, які являють собою самий звичайний столовий прилад тільки з оформленням у вигляді незвичайної фігурки на кінці ручки.

Чому вони «смачні»? Для цього кілька причин, по-перше, найчастіше на таких столових приладах «сидять» тортики або інші їстівні штуки, а по-друге, ложки та виделки створені для зручності при поглинанні їжі, а з таким гарним інструментом будь-яка їжа здасться смачною!

Для того, щоб зробити таку річ не потрібно бути асом дизайнерського мистецтва, але тим не менш навички ліплення і художнього смаку знадобляться. Займатися виробництвом «смачних» ложок можна і в домашніх умовах. Все, що вам знадобиться — це сама ложка або вилка, полімерна глина, рідка пластика, качалка, зубочистка, моделюючі інструменти, каттер (інструмент для моделювання фігурки на ручці столового приладу) і побутова духовка.

Технологія виготовлення фігурки і з’єднання її зі столовим приладом така: беремо ескіз готового виробу, підбираємо кольори глини. Ліпимо окремі елементи і з’єднуємо їх між собою, причому фігурні елементи краще всього обробляти за допомогою катера. Далі робимо отвір для столового приладу, надягаємо фігурку на ложку або виделку і запікаємо в духовці. Якщо вам потрібно зобразити якісь дрібні елементи, то їх краще скріпити за допомогою рідкої пластики і вдруге запекти.

Звичайно, це процес описаний без необхідних подробиць, але тим не менш в загальних рисах розповідає про появу «смачною» ложки на світло. Краще буде, якщо перед роботою з глиною ви проконсультуєтеся з фахівцем або подивіться майстер-клас.

Як реалізувати «смачні» ложки? Найчастіше ваші потенційні покупці можуть знайти вас через соціальні мережі, також можна домовитися з невеликими крамницями hand made товарів. Вартість подібного шедевра починається від 500 рублів, що не тільки окупає всі витрачені матеріали, але і включає націнку в розмірі близько 200%.

Знайти покупця на широких просторах Інтернету досить трудомістка робота. Тому для того, щоб виділитися потрібно постійно відточувати свою майстерність і демонструвати цікаві дизайнерські ідеї. Instagram вам в допомогу!

Instagram вам в допомогу!

Поділіться своєю думкою