Служба знайомств для домашніх тварин

Той факт, що люди частенько знаходять свої другі половинки допомогою сайтів знайомств, вже ні для кого не новина. Але не кожному прийде в голову, що можна створити аналогічний проект для домашніх тварин і заробити на посередництві чималі гроші!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Господарі породистих тварин дуже часто підшукують їм підходящу пару, переслідуючи дві мети: задоволення природної потреби тварини до розмноження і отримання від цього матеріальної вигоди. Найчастіше в колі знайомих і друзів буває складно знайти домашнього улюбленця такої ж породи, а особливо, якщо вона досить рідкісна. Ось тоді на допомогу і приходить незвичайний сервіс знайомств, який значно полегшує життя клієнтів, позбавляючи від необхідності вивчати газетні видання та інші дошки оголошень.

Цільова аудиторія підприємця-початківця досить широка: це всі власники тварин. Пропонувати свої послуги можна прямо на вулиці, зібравши таким чином хорошу «партнерську» базу. Далі все просто: клієнт, який вирішив познайомити свого улюбленця з відповідною парою, дзвонить вам, а ви, в свою чергу, пропонуєте йому список можливих кандидатур.

Більш зручним рішенням стане створення хорошого інтернет-ресурсу з закритою інформацією. Користувачі, які бажають зареєструвати вихованця на сервісі, вносять за це певну плату і отримують доступ до бази даних. До речі, членський внесок може бути дуже значним, так як чистопородні «брати наші менші» коштують зовсім недешево. Коли вихованець обзаведеться потомством, його власник з лишком окупить всі витрати.

Share your thoughts