Служба маршрутного таксі

Бізнес на пасажирських перевезеннях вважається одним з найприбутковіших сьогодні. Спектр послуг підприємців-початківців досить широкий: від їзди по міських маршрутах до міжміських, і навіть міжнародних поїздок.

Для початку потрібно зібрати великий пакет документів і обзавестися ліцензією на перевізну діяльність. Перевозити людей можна будь-яким видом транспорту, придбати який вам дозволяють особисті кошти. Але найпопулярнішим є автобус, тому потрібно зосередитися на створенні гарного автобусного парку.

Особливу увагу приділіть підбору персоналу. У водія повинні бути не тільки права відповідної категорії, але і досвід водіння. Бажано, не менше 5 років.

Для розвитку бізнесу потрібна хороша реклама. Необхідно розповісти про переваги своєї компанії і забезпечити виконання обіцяного: якісного обслуговування, досвідчених водіїв, надійний транспорт і т. д.

Якщо на орендованих вами маршрутах пасажиропотік постійний, то при самих скромних доходах вкладення окупляться менше, ніж за 3-4 місяці. Це за умови, що спочатку довелося витратити близько 1,8 млн рублів. Якщо початкові вкладення були меншими, то і окупляться вони ще швидше. Але економити на якості послуг не варто.

Поділіться своєю думкою