Служба кастингу для тварин-акторів

На телебаченні, в рекламних роликах, серіалах і повнометражних фільмах постійно з’являються брати наші менші. Сучасним режисерам цікаво знімати не тільки кішок і собак, але і інших, більш екзотичних представників фауни. Починаючим підприємцям варто було б давно звернути увагу на цей факт. Першопрохідцем у нашій країні стала Аля Сомкина, яка створила успішний бізнес — службу кастингу для домашніх тварин.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

По суті, Аля грає роль фартуха між господарями домашніх улюбленців і кіношниками, яким волохаті і пернаті потрібні для зйомок. Тепер менеджерам, які займаються пошуками чотириногих акторів, не потрібно бігати по циркам і зоопаркам, збиваючись з ніг у пошуках особини, яка їм підходить. Служба кастингу зібрала значну базу. Тварину можна вибрати з численних фото і описами.

Власниця бізнесу розповідає, що цей план довго дивився в її голові, але на реалізацію задуму вона зважилася не відразу, довго і ретельно вивчаючи собаче-котячу психологію. Але несподівано швидкий успіх вселив у молоду підприємницю впевненість у собі, і вона стала діяти набагато активніше. Сьогодні служба «Енімал-фільм» конкурентів не має. І не тому, що вона краща, а тому, що єдина. Чого не можна сказати, наприклад, про США, де аналогічних фірм — безліч. І всі вони мають клієнтів.

Компанія «Енімал-фільм» оформляє страховку на тварин, щоб їх господарям було спокійніше, і, при необхідності, надає цілий спектр додаткових послуг (грумерів, ветеринарів і т. д.). Практика показала, що ідея чудова, і іншим підприємцям-початківцям безперечно варто взяти на замітку!

Share your thoughts