Служба чищення вікон

Будь-яка господиня чудово знає, наскільки буває проблематично мити вікна. Далеко не кожному до душі таке рутинне заняття, тим більше, коли вікна розташовуються не в звичайній квартирі або будинку, а у великому офісному центрі, і їх кількість і розміри дуже значні. Відкриття служби чищення вікон має великі перспективи не тільки в мегаполісах, а й у невеликих містах з населенням від 40 000 осіб. Практика показує, що люди готові платити за можливість позбавити себе від багатогодинного натирання віконних склопакетів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для підприємця-початківця цей проект відмінно підходить. Впоратися з його реалізацією можна поодинці і без суттєвих вкладень на старті. Для запуску бізнесу потрібно близько 100 доларів!

Головна складова успіху в цій справі — грамотна рекламна кампанія. Зробіть все можливе, щоб про вас дізналось якомога більше людей — давайте оголошення в газетах, створіть власну групу в Інтернеті, використовуйте «сарафанне радіо». До тих пір, поки популярність у широкому сенсі до вас не прийде, можна не замислюватися про вікна, які розташовуються вище 2 поверху. Для початку можна працювати тільки з приватними клієнтами, беручи замовлення на чищення вікон в будинках і квартирах. Навіть на цьому реально заробляти до 2000 доларів щомісяця (такий дохід можна отримати через 1-1,5 місяця хорошої реклами).

Як тільки клієнтська база стане достатньо широкою, а дохід — суттєвим, можна замислитися про масових замовленнях і найм нових співробітників. Щоб обслуговувати багатоповерхові будівлі, буде потрібно набагато більше обладнання, але його вигляд не зміниться. Для чищення вікон потрібні якісні віконні щітки, гумові швабри, відра, сходи, ганчірки, миючі засоби, скребки.

Бізнес характеризується високою рентабельністю, тому можна не сумніватися, що при правильному підході всі інвестиції окупляться практично блискавично.

Share your thoughts