«Сліпі» тренінги: Іноземні бізнес ідеї, бізнес ідеї

Суть тренінгу — здорові люди добровільно відмовляються від використання зору на певний період (варіюється від декількох годин до декількох доби), і таким чином розвивають в собі інші почуття, набувають нові навички.

Тренінг розробив журналіст з Німеччини, соціальний підприємець Андреас Хайнеке, назвавши його «Діалог у темряві». Сьогодні по цій системі заняття проводяться в кількох десятках країн світу.

На початковій стадії «Діалог у темряві» розраховувався для інтеграції сліпих у соціум. Але з 2007 року заняття почали вестися для видимих, готових на час стати «сліпими», і відчути все те, що відчуває незряча людина.

Після того, як добровольці відмовляються від зору, передавального людині близько 90% всієї інформації, вони починають слухати і, головне, чути один одного.

Кожен другий тренінг проводиться для колективів підприємств, які таким чином зміцнюють командна взаємодія. На заняттях учасникам пропонують наосліп що-небудь робити спільно. Наприклад, разом рухатися по приміщенню. Це розвиває взаємодопомогу, вчить тренуються краще справлятися зі своїми емоціями…

Три чверті людей, які пройшли подібні заняття, згодом використовують у життя отриманий досвід.

Поділіться своєю думкою