Слінгокуртки

Якщо ви бажаєте відкрити власний бізнес, але не зовсім розумієте, з чого потрібно починати, вам обов’язково варто розглянути таку бізнес-ідею, як відкриття власного виробництва спингокурток. Призначені вони для тих жінок, які нещодавно стали мамами, але, тим не менш, не бажають змінювати звичний для них активний спосіб життя. Завдяки наявності спеціальної спинговставки щасливі мами, що носять такі куртки, можуть завжди брати з собою свого малюка.

Розмір початкових інвестицій в даному випадку становить 400 000 руб.

Найбільш витратними статтями витрат стануть оренда цеху, а також закупівля сировини. Розмір приміщення, що орендується, повинен становити не менше 50 квадратних метрів.

Крім того, варто також виділити кошти на виплату зарплати співробітникам. Найняти доведеться двох-трьох професійних швачок. Також вам потрібно послуги професійного дизайнера. В цілях економії коштів існує сенс скористатися послугами надомних швачок.

Собівартість однієї одиниці готової продукції становить від 1000 до 1500 руб., якщо звичайно не йдеться про дизайнерських моделях з дорогих матеріалів.

Реалізовувати готову продукцію можна як в соц. мережах та на дошках оголошень, так і через власний веб-сайт. Прибуток від цього бізнесу становить 50 — 70 000 руб. в місяць.

Поділіться своєю думкою