Сланці зі змінними поворозками

Сьогодні стати успішним бізнесменом можна і в 15-16 років: головне — мати ділову хватку і креативне мислення. Це на своєму прикладі довела американська школярка, яка вже зуміла заробити мільйони доларів на своєму примітивному і одночасно геніального винахід — вона придумала конструкцію сланців, на яких можна змінювати поворозки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тапки під назвою SwitchFlops справили фурор в модному світі. Адже це так зручно: придбати всього одну пару літнього взуття, яка б підходила до кожної речі в гардеробі. Самі шльопанці дівчина продає за 35 доларів, а набір з додаткових поворозок оцінюється ще в 12 доларів.

Спочатку для школярки виготовлення такого взуття було просто забавою. Але потім вона раптом виявила, що подібного не випускає ніхто, і вирішила оформити патент на винахід. Далі все пішло, як по маслу. Школярка представила свою взуттєву модель на великій виставці в Орландо і отримала найкращі відгуки.

Продукт, що складається з сланців і 10 поворозок основної колірної гами, знайшов свого споживача відразу. Сьогодні в штаті компанії Lindsay Phillips працює вже 40 співробітників, і винахідниця не планує зупинятися на досягнутому — в даний час йде активна розробка інших моделей з незвичайними різнокольоровими поворозками.

Share your thoughts