Скупка старих холодильників

Бізнес на старих і вийшли з ладу холодильниках може стати дуже прибутковою справою при наявності мінімальних знань в області техніки і обладнання.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відомо, що буквально в кожній другій родині сьогодні в «засіках» знайдеться стара побутова техніка, іноді навіть радянського зразка. Холодильне обладнання, відпрацьоване свій вік, в кращому випадку припадає пилом на дачі і займає багато вільного простору. Багато людей готові зовсім безкоштовно віддати непотрібний агрегат, щоб звільнити територію сходовому майданчику або балкона.

Звичайно, ідеальним варіантом буде, якщо вийде буквально за безцінь придбати робочий холодильник або апарат, який підлягає відновленню. Завдання бізнесмена — початківця- оперативно виїжджати до потенційним продавцям, діагностувати стан обладнання і призначати на нього актуальну ціну.

Приватні майстри просять за мінімальні ремонтні роботи значні суми в 3-4 000 рублів, в той час як замінити банальний термостат можна буквально за 15-20 хвилин і витратити на це не більше 800 рублів. Така цінова політика змушує власників зламаних холодильних агрегатів купувати нові, а від старих позбавлятися за непотрібністю.

Якщо вам вдалося придбати і відремонтувати гарну холодильну камеру, ви зможете потім продати її значно дорожче. Цільова аудиторія бізнесмена в цьому випадку малозабезпечені верстви населення, пенсіонери, студенти, дачники і т. д.

Попит на б/у холодильники залишається стабільно високим і з кожним роком тільки зростає, тому знайти клієнтів за допомогою Інтернету і дощок оголошень не складе праці.

Купити поламаний однокамерний агрегат можна за 400-500 рублів, його ремонт обійдеться у 200-300р., а реалізувати справну техніку можна мінімум за 2500р.

Купівля двокамерного апарату обійдеться в 600-700 рублів, ремонт відніме ще стільки ж, зате продати його можна за суму від 4 000 і вище.

Share your thoughts