Скупка і перепродаж б/у спортивного інвентарю

Протягом багатьох років у російських сім’ях накопичується самий різноманітний спортивний інвентар. Всілякі лижі, гантелі, гирі, штанги роками припадають пилом на горищах, у коморах, у підвалах, на балконах, у сараях і займають багато вільного простору. Для когось ці речі — непотрібний мотлох, який все-таки шкода викинути, а комусь вони дуже потрібні! Якщо у бізнесмена-початківця вийде знайти і перше, і друге, то успіх гарантований.

Скупка і перепродаж спортінвентарю має величезні перспективи. Головне — все зробити грамотно. Суть проекту полягає в тому, щоб знайти людей, у яких зберігаються старі приладдя для занять спортом, придбати їх за мінімальною ціною, відреставрувати і продати потім у кілька разів дорожче. Наприклад, ви купуєте стару іржаву гирю, віддаєте її фахівцям на піскоструминну обробку і фарбування, а після цього шукаєте новенької гирі господаря. Аналогічним чином можна вступати з лижами, саньми, ковзанами і т. д.

Цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це не тільки приватні особи. Свій товар можна легко пропонувати тренажерним залами економ-класу, спортивним школам, пансіонатів, санаторіїв та інших установ подібного типу. Проект прекрасний тим, що не вимагає вагомих стартових вкладень. Ви можете почати бізнес з тією сумою, яка є у вас в наявності. Якщо зробити правильну рекламу, то будь-які витрати будуть окупатися практично блискавично.

Share your thoughts